top of page

Studieaanbod modernisering 3de leerjaar

De make-over van het secundair onderwijs zorgt dat de scholen vanaf september 2021 een totaal nieuw pakket aan richtingen kunnen aanbieden. Leerlingen worden meer gewapend in algemene kennis. Voor onze school evolueer jij ook naar een expert in je vakgebied.

Jouw keuze bepaal je met antwoord op 2 vragen.

VRAAG 1

Wil ik:

a) doorstromen naar een academische of professionele bachelor?

b) misschien doorstromen naar een professionele bachelor of mezelf misschien voorbereiden voor de arbeidsmarkt?

c) mezelf enkel voorbereiden voor de arbeidsmarkt.


VRAAG 2

Welk studiedomein spreekt me het meeste aan?

a) Economie en organisatie

b) Maatschappij en welzijn

c) STEM


Kies jouw richting


1.341 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Digitaal leermiddel

Onze school is een pionier in het implementeren van een digitaal leermiddel in het secundair onderwijs. De visie voor de toekomst is op Campus Hast een iPad voor de leerlingen van de eerste graad en e

Opendeurdag

コメント


bottom of page