top of page

Scholengemeenschap Sint-Quintinus

Onze school Hast Katholiek Onderwijs Hasselt omvat Hast eerste graad, Hast voltijds secundair onderwijs, Hast deeltijds secundair onderwijs en Hast verpleegkunde HBO5.

Samen met i-MaS Stevoort, Virga Jessecollege Hasselt, Middenschool en Humaniora Kindsheid Jesu Hasselt, Vrije Middenschool Zonhoven, Sint-Jan Berchmansinstituut Zonhoven en BuSO KIDS vormen we de scholengemeenschap Sint-Quintinus. Sinds 1 september kan je de scholengemeenschap volgen op Facebook.

Zie wat er bij ons leeft op https://www.facebook.com/SGSQHasselt.765 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Digitaal leermiddel

Onze school is een pionier in het implementeren van een digitaal leermiddel in het secundair onderwijs. De visie voor de toekomst is op Campus Hast een iPad voor de leerlingen van de eerste graad en e

Opendeurdag

Hozzászólások


bottom of page