Zoeken
  • Campus Hast

Een digitaal leermiddel voor elke leerling

Een uitgekiend digitaal leermiddel ondersteunt op termijn elke leerling. Volgend jaar ontdekken onze leerlingen van de eerste graad de ICT-basisvaardigheden op een iPad. Vanaf het derde leerjaar werken leerlingen uit studiedomein Maatschappij en welzijn verder met de iPad. In het studiedomein STEM en het studiedomein Economie en organisatie hanteren onze leerlingen een laptop.

In de hoger liggende jaren hebben de richtingen uit studiegebieden Chemie, Handel, Lichaamsverzorging en Personenzorg een iPad. Pilootklassen 4 Industriële wetenschappen, 4 Elektromechanica en 5+6 Industriële ICT werken met een laptop.

Uiteraard bouwden we hiervoor een performant wifi-netwerk uit en zorgden voor scherpe voorwaarden bij onze leveranciers. De digitale leermiddelen zijn telkens het neusje van de zalm!


67 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

© 2020 Secundair Onderwijs Sint-Quintinus vzw - privacyverklaring